Kategorie C

Kategorie C

Bezpečnost

Bezpečnost pacienta i posádky je pro nás důležitá a nastavuje tak vysokou kvalitu všech vozidel, která stavíme. Jsme plně certifikováni v souladu s normou EN 1789, včetně přísných nárazových zkoušek, pro všechny typy vozidel, které nabízíme.

Variabilní nábytek

Při navrhování nábytku používáme plastový materiál bez použití forem. Tímto způsobem necháváme našim zákazníkům v konstrukci zástavby velkou škálu individuálního rozvržení. Vy rozhodujete o důležitém uspořádání vnitřní zástavby, ne my.

Vzhled a barvy exteriéru

Ve společnosti BAUS víme, že exteriér vašeho vozidla je pro vás stejně důležitý jako návrh interiéru. Proto nabízíme úplnou flexibilitu v barevném provedení a uspořádání exteriéru vašeho vozidla. Pokud budete chtít, naši interní grafici vám rádi pomohou při návrhu vašeho nového vozidla, přirozeně doplněného výběrem široké škály reflexních materiálů podle vašich potřeb.

Hmotnost

Všechny naše skříňové zástavby jsou navrženy a vyráběny v naší dílně, to nám umožnilo vyvinout jedinečnou lehkou nástavbu. Přesto jsme touto hmotností skříňové zástavby nikdy neztratili z dohledu náš cíl nabídnout maximální prostor pro lepší péči o pacienta.

Úchyty a dveře

Vždy se snažíme naplnit vaše očekávání a nabídnout přizpůsobenou montáž zdravotnického vybavení, stejně jako další různé možnosti pro jeho uskladnění.

Signalizační a světelný systém

Pokročilé elektronické řídicí systémy spolu s energeticky úspornou technologií LED a snadnou údržbou zaručují optimální provozní připravenost našich ambulancí.

Vnější úložné prostory
V našich ambulancích se skříňovou zástavbou můžeme nabídnout téměř neomezené množství velmi výhodných vnějších úložných prostorů. Závěsné venkovní dveře umožňují přístup k místům pro uložení a přepravu zdravotnických záchranných přístrojů, kyslíku, nástrojů a dalších, podle vašich konkrétních potřeb.
Robustní konstrukce s eloxovanými okraji a integrovaným dveřním rámem zajišťuje bezpečnou a dlouhodobou spolehlivost během dlouhodobého používání.
Vnější dveře mají dvojitý zámek a jsou připojeny k centrálnímu zamykání. K dispozici úhly otevření dveří 120 nebo 180 stupňů.
Pro vylepšené zabezpečení mohou být k některým nebo všem vnějším dveřím připojeny protikolizní LED světla nebo hranolová reflexní páska.
Vnitřní prostor jakéhokoli externě přístupného úložiště je navržen podle potřeby a přizpůsoben vašemu vybavení nebo jiným požadavkům.
Propojení se systémem vozidla

Do sanitních vozidel instalujeme moderní ovládání SPS s integrovaným komunikačním rozhraním CAN sběrnice pro ovládání všech palubních zařízení. Systém se skládá z variabilních řídicích modulů podle modulárního principu, které jsou rozmístěny v celém vozidle v blízkosti spotřebičů, aby se ušetřily zbytečné délky kabelů. Modulární programovací funkce umožňují široké spektrum spolehlivých a komplexních ovládacích prvků a spojů ve vašem vozidle. Navíc díky moderní polovodičové technologii máte k dispozici individuální monitorovací funkci pro jednotlivé komponenty (např. modré světlo).

Vícebarevné ovládací panely

Nabízíme hygienické vícebarevné fóliové klávesnice s podrobnými laserovanými symboly s aktivní zpětnou vazbou a vestavěným světelným senzorem pro nastavení jasu.

Informační centrum vozidla

Volitelně můžete využít naše nové 7 palcové nebo 4 palcové informační centrum vozidla. Jasný displej zobrazuje stavové informace o stavu kyslíku, chybové zprávy a napětí baterie. Informační centrum vozidla může být na přání vybaveno dotykovou obrazovkou. Tím se stává plnohodnotným ovládacím panelem. Volitelně lze připojit až 4 kamery k ovládacímu panelu (např. kamera monitorující interiér zástavby nebo couvací kamera).

Typy vozidel