Kategorie B

Kategorie B

Bezpečnost

Bezpečnost pacienta i posádky je pro nás důležitá a nastavuje tak vysokou kvalitu všech vozidel, která stavíme. Jsme plně certifikováni v souladu s normou EN 1789, včetně přísných nárazových zkoušek, pro všechny typy vozidel, které nabízíme.

Variabilní nábytek

Při navrhování nábytku používáme plastový materiál bez použití forem. Tímto způsobem necháváme našim zákazníkům v konstrukci zástavby velkou škálu individuálního rozvržení. Vy rozhodujete o důležitém uspořádání vnitřní zástavby, ne my.

Podlaha

Naše vyzkoušená a schválená plně uzavřená podlaha je odolná proti skluzu a nabízí vynikající odolnost vůči dezinfekčním a drsným čisticím režimům, zejména při použití výrobků obsahujících formaldehyd. Dále, pro efektivnější čištění interiéru vozidla, je podlaha vždy  pečlivě tvarována kolem stěn a přizvednuta o 60 mm, což vytváří efekt “vany” a tím zajišťuje efektivní čištění.

Vzhled a barvy exteriéru

Ve společnosti BAUS víme, že exteriér vašeho vozidla je pro vás stejně důležitý jako návrh interiéru. Proto nabízíme úplnou flexibilitu v barevném provedení a uspořádání exteriéru vašeho vozidla. Pokud budete chtít, naši interní grafici vám rádi pomohou při návrhu vašeho nového vozidla, přirozeně doplněného výběrem široké škály reflexních materiálů podle vašich potřeb.

Elektronika

Použitím nejmodernější elektroniky zajišťujeme, že vaše vozidlo bude v pořádku a připravené pro dnešní náročné potřeby. Snadný přístup k aktualizacím softwaru nebo údržbě je součástí našich produktů, protože rozumíme, jak je důležité snížit prostoje na minimum.

Signalizační a světelný systém

Pokročilé elektronické řídicí systémy spolu s energeticky úspornou technologií LED a snadnou údržbou zaručují optimální provozní připravenost našich ambulancí.

Uchycení přístrojů

Jakmile navrhneme a optimalizujeme vozidlo dle vašich potřeb, zajistíme, aby bylo veškeré zařízení správně a vhodně namontováno pro bezpečný a efektivní provoz.

Propojení se systémem vozidla

Do sanitních vozidel instalujeme moderní ovládání SPS s integrovaným komunikačním rozhraním CAN sběrnice pro ovládání všech palubních zařízení. Systém se skládá z variabilních řídicích modulů podle modulárního principu, které jsou rozmístěny v celém vozidle v blízkosti spotřebičů, aby se ušetřily zbytečné délky kabelů. Modulární programovací funkce umožňují široké spektrum spolehlivých a komplexních ovládacích prvků a spojů ve vašem vozidle. Navíc díky moderní polovodičové technologii máte k dispozici monitorovací funkci pro individuální spotřebu (např. modré světlo).

Vícebarevné ovládací panely

Nabízíme hygienické vícebarevné fóliové klávesnice s podrobnými laserovanými symboly s aktivní zpětnou vazbou a vestavěným světelným senzorem pro nastavení jasu.

Informační centrum vozidla

Volitelně můžete využít naše nové 7 palcové nebo 4 palcové informační centrum vozidla. Jasný displej zobrazuje stavové informace o stavu kyslíku, chybové zprávy a napětí baterie. Informační centrum vozidla může být na přání vybaveno dotykovou obrazovkou. Tím se stává plnohodnotným ovládacím panelem. Volitelně lze připojit až 4 kamery k ovládacímu panelu (např. kamera monitorující interiér zástavby nebo couvací kamera).

Typy vozidel