Kategorie A1, A2

Kategorie A1, A2

Bezpečnost

Bezpečnost pacienta i posádky je pro nás důležitá a nastavuje tak vysokou kvalitu všech vozidel, která stavíme. Jsme plně certifikováni v souladu s normou EN 1789, včetně přísných nárazových zkoušek, pro všechny typy vozidel, které nabízíme.

Variabilní nábytek

Při navrhování nábytku používáme plastový materiál bez použití forem. Tímto způsobem necháváme našim zákazníkům v konstrukci zástavby velkou škálu individuálního rozvržení. Vy rozhodujete o důležitém uspořádání vnitřní zástavby, ne my.

Podlaha

Naše vyzkoušená a schválená plně uzavřená podlaha je odolná proti skluzu a nabízí vynikající odolnost vůči dezinfekčním a drsným čisticím režimům, zejména při použití výrobků obsahujících formaldehyd. Dále, pro efektivnější čištění interiéru vozidla, je podlaha vždy  pečlivě tvarována kolem stěn a přizvednuta o 60 mm, což vytváří efekt “vany” a tím zajišťuje efektivní čištění.

Vzhled a barvy exteriéru

Ve společnosti BAUS víme, že exteriér vašeho vozidla je pro vás stejně důležitý jako návrh interiéru. Proto nabízíme úplnou flexibilitu v barevném provedení a uspořádání exteriéru vašeho vozidla. Pokud budete chtít, naši interní grafici vám rádi pomohou při návrhu vašeho nového vozidla, přirozeně doplněného výběrem široké škály reflexních materiálů podle vašich potřeb.

Signalizační a světelný systém

Pokročilé elektronické řídicí systémy spolu s energeticky úspornou technologií LED a snadnou údržbou zaručují optimální provozní připravenost našich ambulancí.

Vícebarevné ovládací panely

Nabízíme hygienické vícebarevné fóliové klávesnice s podrobnými laserovanými symboly s aktivní zpětnou vazbou a vestavěným světelným senzorem pro nastavení jasu.

Propojení se systémem vozidla

Do sanitních vozidel instalujeme moderní ovládání SPS s integrovaným komunikačním rozhraním CAN sběrnice pro ovládání všech palubních zařízení. Systém se skládá z variabilních řídicích modulů podle modulárního principu, které jsou rozmístěny v celém vozidle v blízkosti spotřebičů, aby se ušetřily zbytečné délky kabelů. Modulární programovací funkce umožňují široké spektrum spolehlivých a komplexních ovládacích prvků a spojů ve vašem vozidle. Navíc díky moderní polovodičové technologii máte k dispozici monitorovací funkci pro individuální spotřebu (např. modré světlo).

Informační centrum vozidla

Volitelně můžete využít naše nové 7 palcové nebo 4 palcové informační centrum vozidla. Jasný displej zobrazuje stavové informace o stavu kyslíku, chybové zprávy a napětí baterie. Informační centrum vozidla může být na přání vybaveno dotykovou obrazovkou. Tím se stává plnohodnotným ovládacím panelem. Volitelně lze připojit až 4 kamery k ovládacímu panelu (např. kamera monitorující interiér zástavby nebo couvací kamera).

Typy vozidel